Oyunlar

Zombilerin Sokak İstilası

Zombilerin Sokak İstilası Oyun Bilgileri

Oyun Adı
: Zombilerin Sokak İstilası
Kategori
: Savaş Oyunları
Zombilerin Sokak İstilası Oyun Açıklaması:
Zombiler sokakları istila etmiş durumda. Bu durumda kahramanımız ile sokaklarda mücadele etmemiz gerekiyor. Bir takım kötü emelleri olan güçler dünyayı istila etmiş ve sokakları zombilerle doldurmuştur. Zombi oyunları içerisinde aksiyon ve macera arayanlar için en iyi savaş oyunlarından biri.

Zombilerin Sokak İstilası Oyununa Nasıl Başlarım ?

Oyun yüklenirken karşınıza reklamılı bir sayfa gelecektir loading yazan hız göstergesi kaybolduktan sonra karşınıza çıkan menüden en başta olan play butonuna basıyoruz, sonra new game diyoruz. Skip Dedikten sonra zombi sokak istilası oyunu oynamaya başlıyoruz.

Zombilerin Sokak İstilası Oyunu Nasıl Oynanır ?

w-a-s-d yön tuşlarıdır ve fare imleci yeşildir ateş edeceğimiz yeri gösterir. Karşınıza çıkan zombileri öldürmelisiniz, bazen koşarak karşınıza çıkabilir bazense siz yanlarına gidene kadar hareket etmezler. Bazı ölü insanların üzerinde silah ve diğer itemler çıkabilir onların yanına gidip "E" tuşu ile silah ve diğer itemleri alıyoruz.
Yerden aldığınız yeni silah varsa 1-2-3 sayı tuşlarından silahınızı değiştiriyorsunuz. Oyunda bölüm geçip yeni sokaklarda zombi avına çıkabilirsiniz.

Bu zorlu mücadele başlasın...