Oyunlar

Usta Dövüşçü Karete

Usta Dövüşçü Karete Oyun Bilgileri

Oyun Adı
: Usta Dövüşçü Karete
Kategori
: Macera Oyunları
Usta Dövüşçü Karete Oyun Açıklaması:
Çevik hareketler ve uçan tekmeler atabileceğiniz, daha bir çok dövüş tekniklerini uygulayabileceğinzi ilerlemeli bir macera oyunu. Bu maceraya atıldığınızda karşınıza düşmanlar gelecek, ellerinde ki boks eldivenlerinden onları tanıyabilirsiniz, onları döverek yolunuza devam etmelisiniz. 
Oyun iyi bir flash dövüş oyunu ve bir çok teknik var, zıplayarak bunların bir çoğunu yapabilirsiniz, unutmayın ki bu oyunda siz usta bir karetecisiniz.
Sizlere usta kareteci oyununu tanıtmış olduk, karete oyunlarını ve macera oyunlarını seviyorsanız bu oyunu beğeneceksinizdir. Maceraya hazırsanız  usta kareteci olarak bu maceraya atılmalısınız. İyi bir kareteci olmak kolay olmayacaktır, oyun ilerledikçe zamanla çok iyi kareteci olacaksınız

Usta Kareteci Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyunda amaç ilerlemek ve karşınıza çıkan adamları siz özgü yeteneklere sahip karetenizle dövmek. Bu oyunda bolca zıplayıp dövüş tekniklerini uygulayacaksınız.
Kontrol tuşları: sağa, sola, aşağı ve yukarı yön tuşlarıyla birlikte boşluk tuşu(uzun tuş, space) ile de saldırı ve hareket oluşturmak için kullanılır.
İyi oyunlar diliyoruz.