Oyunlar

Alışveriş Sepeti uçuş

Alışveriş Sepeti uçuş Oyun Bilgileri

Oyun Adı
: Alışveriş Sepeti uçuş
Kategori
: Beceri Oyunları
Alışveriş Sepeti uçuş Oyun Açıklaması:
Eğlenceli keyifle oynacağınızı düşündüğümüz bir oyun. Alışveriş sepeti uçma oyunu ile yüzlerce uçuş yapacaksınız. Siz oyuna o kadar dalmış olacaksınız ki artık sayac 200 ün üstünü göstericek. Çok iddaalı bir oyun olan alışveriş sepeti uçma oyununu kısaca anlatalım.

Alışveriş Sepeti Uçuş Uçma Oyununa Nasıl Başlarım ?

Oyun yüklenirken sol altta "play game" butonu dolana kadar bekleyiniz dolduğunda o butona basınız karşınıza alışveriş sepeti uçma oyunu gelecektir. "New game" kısmını gördüyseniz oraya tıklayın ve artık alışveriş sepeti arabası ile uçuş yapmaya hazırsınız.

Alışveriş Sepeti Uçuş Uçma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Alışveriş sepetim uçma oyununda sepeti yokuşa doğru hareket ettirmek için ok tuşlarından sağ ok tuşuna basmalısınız, zaten ekranda size nereye hareket ettirmeniz gereken ok tuşunu gösteriyor. Ekranda karşınıza çıkan ok tuşlarını kullanırsanız uçma uçuş başarılı geçecektir. Oyunda önemli şeyler var alışveriş arabası uçma oyununda her uçuşta karşınıza bir menü çıkacaktır oradan alışveriş sepeti aracını modifiye yapabilirsiniz. Bu oyun bir beceri oyunudur o yüzden kolay olmayacaktır, size alışveriş sepeti uçma oyununda başarılar dileriz. Uçuş için bolca style modifiyesi alın, değişik hareketler yaparak daha çok puan toplayabilirsiniz.